Maison En Plein Coeur De Saint Barnabe

  • 40 μ²

Τοποθετημένη 2 χλμ. μακριά από Faculté d'Odontologie Aix Marseille University, η Maison En Plein Coeur De Saint Barnabe αποτελεί κατάλυμα με 1 υπνοδωμάτια με βεράντα. Παραθεριστική κατοικία διαθέτει επίσης εξοπλισμένη κουζίνα, η οποία είναι εξοπλισμένη με μαγειρικά σκεύη και γυάλινα σκεύη.

Το κατάλυμα προσφέρει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το κατάλυμα απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από Κλειστό Γήπεδο Palais des Sports de Marseille. Η βίλα βρίσκεται 4 χλμ. μακριά από το κέντρο της Μασσαλίας. Οι επισκέπτες μπορούν να δοκιμάσουν πιάτα ιταλικής κουζίνας η πιτσαρία Italia Pizza που βρίσκεται κοντά στη βίλα. Πλατεία Castellane βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα. Το κατάλυμα βρίσκεται 10 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Guey Saint-Julien και απέχει 300 μέτρα από τον σταθμό μετρό La Fourragere.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Maison En Plein Coeur De Saint Barnabe Μασσαλία
Flc- Unique - Calme - 2 Chambres - Metro 700M
Τιμή μόνο για κινητά

Flc- Unique - Calme - 2 Chambres - Metro 700M

807 μ από το κατάλυμα
USD 186 USD 167
ανά νύχτα
Exceptionnel, Maison De Vacances Dans Parc, Climatisation, Parking, Calme Assure
Τιμή μόνο για κινητά

Exceptionnel, Maison De Vacances Dans Parc, Climatisation, Parking, Calme Assure

1.1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 150 USD 135
ανά νύχτα
Maison Et Terrasse Dans Le Jardin Du Chateau De Gaillard
Τιμή μόνο για κινητά

Maison Et Terrasse Dans Le Jardin Du Chateau De Gaillard

9.1
Άριστο 26 σχόλια
1.4 χλμ. από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Εξ Αν Προβάνς
    29 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Saint-Charles train station
    3,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Ταράτσα
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας13212040040HT
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια εστιατόρια βρίσκονται κοντα σε η Maison En Plein Coeur De Saint Barnabe;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Maison En Plein Coeur De Saint Barnabe περιλαμβάνουν Rotisserie Montaigne και Italia Pizza.
    • ❓
      Σε η Maison En Plein Coeur De Saint Barnabe επιτρέπονται κατοικίδια;
      Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Maison En Plein Coeur De Saint Barnabe, αλλά καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Εξ Αν Προβάνς
    29 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Saint-Charles train station
    3,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Maison En Plein Coeur De Saint Barnabe Μασσαλία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο